Zamieszczam zdjecie sp.Jana Pawla Drugiego -papieza polaka.
To wszystko tak mnie wzrusza. W czwartekj mielismy apel w szkole na jego czesc.Prawie sie popłakałam na nim zreszta tak jak wiekszosc moich qupelek.Dzisiaj transmisja z jego pogrzebu. tak samo - lzy samotnosci, tesknoty i bolu. Dalczego to juz nastapiło??!!Czy musiał odejsc??Narazie koncze aby moc zapalic swieczke o 21:37.Papa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.04.2005 :: 23:45 :: eet178.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

wiesz co?? musisz miec adres internetowy tego gifa albo obrazka. Darmowy serwis jest np. na onecie, tzn. jesli masz bloga na onecie, to mozesz tam normalnie wklejac obrazki nie?? potem z tego bloga wyciagasz adres (pr.przycisk myszy - wlasciwosci- kopiuj adres) i wklejasz ten adres do FOTO na talku (nad oknem edycji). Wszystko jasne?? jak czegos nie wiesz to pisz!! pozdrowienia...











09.04.2005 :: 23:40 :: eet178.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

wiesz co?? musisz miec adres internetowy tego gifa albo obrazka. Darmowy serwis jest np. na onecie, tzn. jesli masz bloga na onecie, to mozesz tam normalnie wklejac obrazki nie?? potem z tego bloga wyciagasz adres (pr.przycisk myszy - wlasciwosci- kopiuj adres) i klejasz ten adres do
09.04.2005 :: 20:48 :: bqf85.neoplus.adsl.tpnet.pl

bejjbi

bardzo ladny szablon...chyba byl inny...albo mi sie wydaje
09.04.2005 :: 19:48 :: firebird.meskonet.pl

justyna16

hehehehe
pozdrowie ale od kogo?????
nara:*
09.04.2005 :: 19:12 :: ddo177.neoplus.adsl.tpnet.pl

zombi

DZIĘKI ZA KOMCIA!!!! Ja to opisuje tylko dlatego bo moja przyjaciółka nie wie że ja ten blog prowadze. No bo nie powiem jej że się bujam w jej bracie!!!
09.04.2005 :: 15:06 :: firebird.meskonet.pl

zapomniałabym: DZIEKI ZA KOMCIA !!!
wpadaj czesciej www.justyna16.talk.pl
papatki:*
09.04.2005 :: 15:04 :: firebird.meskonet.pl

Justyna

Fajny blogasek
zapraszam ponownie : www.justyna16.talk.pl
P.S. Ja też nie powstymałam łez bardzo załuję ze to wszystko się stało teraz bo On był naprawde wielkim człowiekiem .....
Pozdrowionka:*:*
Talk.pl :: Wróć