ehh.jutro wyjerzdzam na zielona szkółke.zapowida sie super!!! kazdy zaopatrzony w cos alkocholowego no ja wiem ze moozna sie bawic rownie dobrze bez takich trunków ale jak mozna to dlaczego z tego rezygnowac;p ja sama do mojego spiwora spakowalam 2 tyskie troszke sie boje ze mnie zlapia prz przeszukiwaniu rzeczy.ale miejmy nadzieje z nie. widziałam juz w jakich domakch bedziemy mieszkac i mi sie podoba.Najbardziej mi sie podoba perspektywa dyski ktora ma trwac od 23 do 4 rano..och!! spodzewam sie ze niektorzy pijacy z mojej klasy moga sie juz na nej zataczac. ja taka trzezwiutak tez pewnie nie bede ale co tam!! raz sie zyje .no dobra napisze bo zielonej szkołce jak bylo a wy dawajcie mi znak w komentach czy ktos czyta tego bloga:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.06.2005 :: 22:54 :: drp131.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dominika

Kasiu no cholera by to wzięla skręciłam kostkę a conajgorsze niewidziąłam Derka ale juz jest ok bo dziś ze wyskoczyłam z domu i poszłam do bramy! I miałam przeczucie bo tam był Derek z Kowalem! No i kowal mnie zawołał a ja podskoczyłam do nich a deryl sie tak na mnie popatrzl i od razu spier... z tąd a ja sam spier... No ale nareszcie moją miłość zobaczyłam!!!! i jest supcio !!!! Pozdro Dla Ciebie,Arturka (Daj mu buzi), Ratowników, Milenki i oczywiście Mąkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!


06.06.2005 :: 13:40 :: drl243.neoplus.adsl.tpnet.pl

Eh... Zazdroszcze. Ja właśnie powinnam się kuć do fizy a ty już pewnie lenisz się na zielonej. Czekam na sprawozdanie z wycieczki. Papa
Talk.pl :: Wróć