Tak sobie teraz siedze i mi sie nudzi...a moze poprostu proboje sobie znalezc zajecie bo tesknie za nim... czy musial pojechac do tej babci??!! nie widzilam go 2 dni a tak za nim strasznie tesknie... mysle o nim caly czas. wlaczam piosenki tylko ktore mi go przypominiaja...moze wlasnie tak nie powinnam robic..kurcze...ale i tak tylko o nim mysle calymi dniami, a musze jeszcze wytrzymac te 6 cholernych dlugich dni!!ale za to jak go potem powitam jednak narazie brakuje mi go...moze to niektorym sie wydaje glupie ale co tam... ja tesknie i nic na to nie poradzebrakuje mi jego usmiechu i tego jak mnie prztula...poprostu tego wszuytskiego co robi jak jest przy mnie...i calego jego... no nic..moze nie bede dalej opisywac bo bede jeszce bardziej tesknic...eh...ostatnio Domcia mnie prosila rzebym napisala cos tutaj o ratownikach no ale co ja moge napisac...Doma nie licz na to ze bede pisac co my robilysmy w tamte wakacje z ratownikami!!! nie chce sie zblaznic... powiem jedno...ratownicy z olsztyna sa fajniiiiii a w szczegolnosci ratownik w golfiku, no nie Domcia??
hihi rozweselilam sie jak pomyslałam o tych panach ratownikach...Buziaki :*:*
Ps.Chyba skoncze z pisaniem tego bloga..i tak go nik nie czyta...moglibysie czasmi dac jakiegos komenta a nie...:/tak jakbym ja pisala a wy byslcie mieli to wszystko w powazaniu...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.07.2005 :: 20:20 :: ajz81.neoplus.adsl.tpnet.pl

Doma

kasiuniu nie koncz pisasc bloga!! Golfik THE BEST!! kocham make!! :p Kocham cie i bardzo tesknie.Ucaluj flipka odemnie.a artura traktuj kasiu dobrze bo inaczej ci wrabie caluski
Talk.pl :: Wróć