18.07.2005 :: 11:09
No wiec mialam napisac notke...tylo o czym by tu pisac!? Ani nic takiego sie ciekawego juz nie dzieje tylko siedze w domq i sie nudze... troche na gg siedze i wtedy nie jest juz nudno no ale jakos te dni wakcji mi przwez palce przeciakaja...juz nawet nie ma z kim isc na plaze no bo wszystkie dziewczyny juz powyjezdzaly I przez telefonik tez nie ma z kim gadac bo wszytskie przyjacioleczki powyjezdzaly...Moniczka na obozie itylko czasmi eska dostane od niej, Domcia na dzialce sie byczy , Dorota u kuzynow a Mi¶ka w Jastarni...eh...i co ja biena mam tu sama robic!!!!???? naszczesie taki Poter jest z ktoym sobie gadam czasmi tylko mnie za wczesnie obudzi ale i tak go bartdzo lubie za to eski na dobranoc pisze sliczne Moze niektorzy sa ciekawi co tam zArturem ale staram sie o nim nie mysec wiec nic nie bede onim pisac bo jeszcze mi sie cos przypomni i znow smutnu Kaszczaczek bedzie Hehe jeszce tylko 12 dni do Slowacji i bedzie szalenstowo...pewnie troche picia i wyrywania chlopacow nie no czuje ze bedzie fajnie... 2 tygodznie szalenstw z Moniczka bedzie zajebiscie ale tak mi tez troche szkoda ze zostawiam tu Potera i innych super ludzi... Domcia tez niedlugo wraca a ja wyjade no nie... Miska tak samo za to Dorota po Slowacji Dorcia do mnie do Olsztyna przyjedzie A innymi dziewczynami nagadam sie potem :*:* Bede tesknic kochani :*:*:*:*:*:*:*:*:*:* jeszcze bedzie notka przed wyjazdem wiec spoko :*:* POzdro i buziaki dla Moniczki, Mi¶ki,Domy,Doroty,Ewki i Potera