Narazie zawieszam dzialalnosc bloga...odeszla mi chec,zapal i wena do opisywania tego wsztskiego co sie u mnie dzieje tutaj.ale i tak co ja moge opisywac bo raczej moje nudze zycie jest szare a kazdy dzien taki sam...nawet jak sie cos wydarzy to watpie zeby to bylo warte pochwalenia sie i opiasnia tutaj...:/Nie wiem kiedy powroce do pisania tutaj...moze nigdy a moze juz niedlugo...nie wiem.Buzaiki.Papa:*:*
Szczegole pozdro i buziaki dla...
- Moniki ktora mimo roznych nieporozumien i kryzysow jest dalej ze mna (pamietaj ze ja zawsze bede chciala dalej tej przyjazni i mimo wszytsko bedziesz mogla na mnie liczyc w kazdej sytuacji.)i znosi moje humory,pociesza gdy mam kolejnego dola ale i jest ze mna w roznych dziwnych i smiesznych sytuacjach...dzieki:*: Te wspolne wakacje byly super:*:*bedzie trzeb kiedys powtorzyc cos podobnego
-Mi¶ki z ktora zlapalam kontak po 7 latach milczenia...no nie liczas tego spotkania pod kosciolem w 1 klasie podstawowki Wydawalo by sie ze odnowienie kontaktow jest prawie nie mozliwe po tak dlugije rozlace...a jednak... jestesmy przykladem ze moznai dalej moze byc supersprawdzilysy to kiedy przyjechala do mnie z wawy do olsztyna...naprawde to byl zajebisty dzien...oczywiscie spotkanie nie obylo sie bez jednego browcadwie pijaczki sie spotkaly i prosze Dzieki Mi¶ka ze moge na ciebie liczyc i zadzwonic o 12 w nocy z placzem
- Poterka z ktorym no nie powiem zżylam sie zdeczka i zaprzyjaznilamten to tez ma zdrowie...zawsze mnie wyslucha...i o dziwno jeszcze mnie znosi pomimo moich roznych beznadziejnyh humorów,dolkow i roznych innych glupot ktore na poczatku zawsze nie wydaja mi sie glupotami.Pociesza mnie zawsze i nie pozwloi plakac...O!i przy okazji...on jest nizle walniety...ze chce ci sie Poter tyle drogi nadkladac i po mnie zachodzicwalniety ale kochany:*(i sie ze mna nie kloc o to!)no popsrostu dzieki ze jestes bo gdyby nie ty to nie wiem czasmi co by ze mna bylo...czasmi tylko ty mnie przy zyciu utrzymujesz...(pamietasz o co chodzi mam nadzieje...)
-Doroty ktora ciagle nadaje o Krzysiu ze glowa boli Ale fajnie sie ja upijapo jednym frequ faza .w przyszlym roku jak przyjedziesz wezmiemy cos mocniejszego OJ co by tu jeszce napisac...sama wiesz ze cie strasznie lubie no:*
-Domy ktora wiecznie jest nieszczesliwie zakochona i zamartwiona chociarz nie widac tego po niej Ludzie uwazajcie na nia!!to jest wariatka nigdy nie widomo co jej do lba wpadnie czasmi rozne akcja wychodza takie ze...ulala... no dobra zwariowana Domka ale fajna no nie

No ja tu bym mogla jeszce pisac o was wszystich dluzooo ale jutro do sql trzeba isc to koncze...zagladnijcie tu czasmi moze cos o was jeszcze bedzie :* Kocham was wszystkich strasznie:*:*

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.09.2005 :: 20:09 :: host-81-190-137-199.olsztyn.mm.pl

Kaszczak. Debilu.Leniu.NIe opisała¶ słowacji! No to chcesz ja opisze. Otósz prosze panstwa.
Było ciepłe lato, bardzo duzo padało duzo bowarów sie piło i słowackiej wodki i mało sie spało. Tak zaczeła sie wakacyjna przygoda kaszczak był młody a on w jej wieku. Zakochani przy swietle sali kominkowej lizali sie namietnie pod obrusem.(ja z bartkiem tez ale to w koncu blog kaszczaka) Tak sie zaczal ich romans piekny i zawiły( wcale nie był taki zawiły to JA z bartkiem mielismy istne ''Przemineło z Wiatrem'' wszsytko pogmatwane telenowela brazyliska ale to w koncu blog kaszczaka) Odwiedzali jaskinie i na dyskoteki chodzili( z bartkiem monika kamilkiem i rafałkiem) no i Zlate Bazanty pili. BYła tez wiedzma- zła czarownica( Voldemort z nadwaga jak kto woli) Alicja sie zwała co szczesliwie zwiazki rozwalała. Ofiare z siebie robiła i ludzi wielu skłociła. Lecz Sze¶ciu wspaniałych( Kaszczak, Antek, Monika, Bartek, Kamil, Rafał) zniszczyc sie nie dało i Alę w piachu pogrzebało( Betonowe bucicki i do wisły razem z magisterkiem i grzesiem a jak!) Tak mijały tygodnie(raptem dwa) i rostania nadszedł czas. Gdyz kierownik wzeszył alkochol u bohaterów naszych. Zagroził ze do domu wyjada lada dzien i do starych zadzownił piepszony gej. Lało jak z cebra gdy sie zegnali ale oni chyba raczej nie płakali( no moze kaszczak wiecie jakie to dziecko wrazliwe) Tesknil z nia i pisal do niej listy milosne( na gadu i skype) w samotnosci przezył poniedziałęk wtorek. Nie wytrzymał do wakacji postanowił znalezc sobie nowa bo nie dostał od godziny od niej zandej odpowiedzi. Gdy sie w koncu pokłocli on ja brydko potraktował ona bardzo przezywała lecz sie w koncu pozbierła( notabene dzieki najlepszej psycholożce niejakiej Monice K. zapisy juz od dzisiaj!) On przesmyslał ze jest dupkiem i chciał chyba ja przeprosic lecz gdy ona sie dowiedziała szybko sie schowała a monika powiedziała
KASZCZAK JUZ DAWNO TUTAJ NIE MIESZKA O NIE NIE NIE
Rozczarował się, bo takie s± zawody miłosne
Cierpiał cał± jesień, zimę, no i wiosnę
A gdy przeszło mu zupełnie, pojechał na wakacje
W tamto miejsce, by zobaczyć tę pamiętn± Słowację
Tak się stało, że przypadkiem ona też tam była ( z ew± lub miska)Pozygała sie ogromnie, gdy go tylko zobaczyła
Zapytała się, czy w sercu jego jest jeszcze Kaszczaczek
Odpowiedział jednym zdaniem:..............

UWAGA!
Jeżeli zaintersowały Cię burzliwe losy oraz romans Kaszczaczka i chcesz wiedziec co ON odpowiedział wyslij sms na numer 666 o tresci ''CO DALEJ Z KASZCZAKIEM'' (koszta sms 10.98 plus vat).

Jak ci sie kaszczak nie podoba to mozesz ususnac

20.09.2005 :: 19:53 :: dtf47.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda,szkoda bo naprawde supcio blogasek :(( No naprawde genialna nota ale z jednym się nie zgadzam...ty nie masz nudnego życia wariatko!! No ale mam nadzieje że powrócisz jeszcze tu!! Licze na to :*:* A ! no i ja nadal czekam aż trafisz wkońcu do tej wawy :] może być z Poterem :P Buziaki Pa:*:*

20.09.2005 :: 08:32 :: host-81-190-148-47.olsztyn.mm.pl

Poter

Smutne =(( i piekne. Szkoda ze konczysz z tym bloczkiem i wcale nie masz nudnego zycia jak ktos juz takie ma to ja =D No i ja tez sie ztoba z zylem sama wiesz co nie =)) a ztym zachodzeniem to co po kasiunie nie mazna zajsc =P wiem wiem o co chodzi =(( masz juz wiecej o takim czyms nawet nei pomyslec!!!!!!! wogole super notka i mam nadzieje ze jeszcze kiedys do tego bloga powrucisz i to jak najszybciej =P papa buziaki =**
Talk.pl :: Wróć